Efektyvumas

8 Būtini Elementai Internetinės Svetainės Efektyvumui

internetinės svetainės

Mūsų gyvenimai tampa vis labiau skaitmenizuoti, todėl internetinė svetainė yra vienas svarbiausių įrankių Jūsų verslo arsenale, kad sulauktumėte daugiau potencialių klientų ir pirkėjų. Šiandien atskleisime, kokie 8 elementai yra būtini efektyviai internetinei svetainei.


Dizainas

Grafiniai elementai yra puikus būdas padaryti internetinę svetainę patrauklesnę akiai. Jūs turite tik keletą sekundžių svetainės lankytojo sužavėjimui, todėl dizainas yra vienas svarbiausių elementų. Beje, žmonės daug lengviau įsisavina iliustruotą informaciją.

Žinoma, svarbu nepersistengti ir nepadaryti internetinės svetainės velykiniu margučiu, o iliustracijomis ir animacijos efektais pabrėžti tik svarbiausius aspektus.

Meniu navigacija

Visuose svetainės puslapiuose privalo būti lengvai pasiekiama meniu navigacija. Lankytojas turi aiškiai matyti, kokiame puslapyje lankosi bei kokius kitus puslapius gali pasiekti. Didesnės apimties internetinėse svetainėse rekomenduojama naudoti naršymo kelią.

Naršymo kelias

Naršymo kelio pavyzdys

Turinys

Jūsų internetinės svetainės turinys ne tik vaidina svarbų vaidmenį pozicijoms paieškos sistemose, bet taip pat yra pagrindinė priežastis, dėl kurios potencialus klientas apsilankė būtent pas Jus.

Tekstai turi būti informatyvūs, lengvai skaitomi bei parašyti tokia kalba, kokia šneka Jūsų tikslinė auditorija. Gerai apgalvotas internetinės svetainės turinys daugiau nei bet kas kitas padės padaryti svetainę įtraukiančią.

Greitis

Svetainės įkėlimo trukmės bei kitų puslapių užkrovimo laikas taip pat yra labai svarbus aspektas kalbant apie internetinės svetainės efektyvumą. Kuo ilgiau kraunasi puslapiai, tuo daugiau potencialių klientų prarandate.

Pasak įvairių tyrimų, jei svetainė neužsikrauna per 7 sekundes, lankytojas ilgiau nebelaukia ir uždaro svetainės langą.

Internetinės svetainės užkrovimo laiką galite pasitikrinti paspaudę ant šios nuorodos.

Optimizavimas (SEO)

Nesvarbu, kokia informatyvi, graži ir lengvai naudojama yra Jūsų internetinė svetainė – ji neišnaudoja savo tikrojo potencialo, kol nėra visiškai optimizuota.

Svarbu, kad svetainė sklandžiai veiktų pagrindinėse naršyklėse, turėtų visas META, ALT žymas bei teisingus raktažodžius. Visa tai smarkiai prisiededa prie to, kad internetinė svetainė paieškos rezultatuose (Google, Bing, Yandex ir kt.) atsidurtų, kuo aukštesnėse pozicijose.

Kvietimas veikti

Efektyvi internetinė svetainė akimirksniu įtraukia apsilankiusį klientą bei išlaiko jo dėmesį kiekviename puslapyje. Tai yra mygtukai kviečiantys lankytoją atlikti veiksmą (pirkti, susisiekti, palikti kontaktus ir kt.) bei pagrindinis Jūsų svetainės tikslas.

internetinės svetainėsNukreipimas

Efektyvi internetinė svetainė numato, ką galvoja lankytojas ir tiesiogiai atsižvelgia į jo poreikius. Jei potencialus klientas ieško jūsų prekės ar paslaugos paieškos sistemoje, turi būti specialus nukreipimo puslapis, kuris būtų tiesiogiai susijęs su paieška.

Nukreipimas yra labai svarbus tam, kad klientui nereikėtų ieškoti reikiamos informacijos tarp viso svetainės turinio.

Brendingas

Internetinė svetainė turi tiesiogiai atspindėti Jūsų verslą ir prekės ženklą. Lankytojas turi matyti vizualines asociacijas tarp visų jūsų komunikacijos ryšio priemonių. Tai prisideda prie prekės ženklo žinomumo bei padidina verslo patikimumo lygį.

Apibendrinimas

Dabar, kai jau žinote svarbiausius elementus efektyviai veikiančiai svetainei galėsite juos pritaikyti savo verslui bei padidinti potencialių klientų srautą bei, žinoma, pelną.

Jei dar neturite internetinės svetainės arba norėtumėte, kad patobulintumėme neefektyviai veikiančią svetainę pateikite paprastą užklausą ir su malonumu suteiksime Jums nemokamą konsultaciją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *